cocugun adi mecit, kizin adi mizgin ikisi de diyarbakırlı ve istanbulda yaşıyorlardı. mecit şu an Bilecik M tipi cezaevindedir (uyusturucudan hüküm giydi) ..mizginin akıbeti belli değil fakat şahsımca orospuluguna devam etmektedir varos kekolar ile mutlu bir hayat dilerim kendisine zamaninda sikmisligimde vardir (nasil diye sormayin)
Ooo mecit köpeği ölmemiş miydi 😁
cocugun adi mecit, kizin adi mizgin ikisi de diyarbakırlı ve istanbulda yaşıyorlardı. mecit şu an Bilecik M tipi cezaevindedir (uyusturucudan hüküm giydi) ..mizginin akıbeti belli değil fakat şahsımca orospuluguna devam etmektedir varos kekolar ile mutlu bir hayat dilerim kendisine zamaninda sikmisligimde vardir (nasil diye sormayin)