Sevgili İfşa

Amasyalı Yıldız

Amasyalı Yıldız. İçerde gün varken odasında amını götünü sergiliyor, kızın doğallığı ayrı bir seviyede.

Read More »

Türkçe Hocası

Türkçe Hocası.Gelen bilgiye göre yeni mezunmuş memeleri tam yalamalık,biraz daha vücudunu sergilese türkçeyi unutturabilirdi.

Read More »

Hemşire Milf Özlem

Hemşire Milf Özlem.Koreli taktiğiyle düşürülmüş,sedye yerine sana binsem dedirten güzel vücudu ve tatlı yüzü var.

Read More »

Eski Sevgili 20’lik Esma – BOL VİDEO

Eski Sevgili 20’lik Esma. Şahsi arşivimde bulduğum içeriklerden birisi. Sanırım uzun zaman önce forumda paylaşılmıştı. Sırılsıklam ıslandığı videoları falan var arşivde, beğeneceğinizi düşünüyorum. Bol videolu, güzel bir içerik. İyi seyirler.

Read More »

Üniversiteli Tuğba – EFSANE

Üniversiteli Tuğba – EFSANE. Beyler hepinize selam. Bir süredir hastayım, bayramı da komple hasta geçirdim. Normalde size bayram şekeri niyetine bi içerik ayarlayacaktım ama hem içerik bulamadım hem de hastalıktan doğru düzgün iki siteyle de ilgilenemedim. Gelelim içeriğe, forumdan bir üyemiz paylaştı bunu. Kızımızın fiziği harika, bol bol videolar var. …

Read More »

Koca Memeli Sıla – EFSANE

Koca Memeli Sıla – EFSANE. Kendi arşivimden buldum, paylaşmak istedim. Bize içerik göndermek isterseniz mail adresimizden ya da telegram adresimiz @escobarvipadmin’den bize ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Read More »

Beyaz Tenli Betül – EFSANE – Videolar Eklendi

Beyaz Tenli Betül – EFSANE – Videolar Eklendi. Bir yorumda istendi, o yüzden paylaşıyorum. İçerik ilk başta forumda paylaşılmıştı, sonra rakiplerimiz (!) tarafından çalınarak çok yaygın hale geldi. Bembeyaz tenli, güzel mi güzel bir kız. Pembe seviyorsanız bu içeriğe bayılacaksınız. Keyifli seyirler. Güncelleme: Beyler videolar bende varmış amk, sonradan fark …

Read More »