Liseli İfşa

Sıla Kale – Escobarvip Efsanesi 3

Sıla Kale – Escobarvip Efsanesi 3. İzmirli Buse olarak geçse de içeriğin orijinal adı Sıla Kale’dir. Yorumlarda istendiğini görünce kırmayayım dedim. Pembe bir amcık sizi bekliyor. İyi seyirler.

Read More »

Beyaz Tenli Betül – EFSANE

Beyaz Tenli Betül – EFSANE. Bir yorumda istendi, o yüzden paylaşıyorum. İçerik ilk başta forumda paylaşılmıştı, sonra rakiplerimiz (!) tarafından çalınarak çok yaygın hale geldi. Bembeyaz tenli, güzel mi güzel bir kız. Pembe seviyorsanız bu içeriğe bayılacaksınız. Keyifli seyirler.

Read More »

İzmirli Gülşah – Escobarvip Efsanesi 2

İzmirli Gülşah – Escobarvip Efsanesi 2. Geçtiğimiz gün Karamanlı Hayrunnisa içeriğini sizinle paylaştık. Çok beğenildi, ben de başka bir efsanevi içeriği sizinle paylaşayım dedim. Bu arada içeriğin tamamen orijinalini paylaşmıştım, birisi videoyu yan çevirdiğimi söylemiş ama orijinali öyle mk. Neyse, kızımız çok ama çok tatlı, fotoğraf çekmesini de biliyor. Beğeneceğinize …

Read More »

Karamanlı Hayrunnisa – Escobarvip Efsanesi

Karamanlı Hayrunnisa – Escobarvip Efsanesi. Beyler tüm zamanların en iyi ifşası Karamanlı Hayrunnisa ile geldim. Yorumlarda bir kullanıcımız istemiş o yüzden bugünlük geçmişe dönelim sizlerle. Çok ama çok güzel bir içerik, beğenmeyen kördür.

Read More »

Taze Beyaz Tenli Hatun – EFSANE RE UP

Taze Beyaz Tenli Hatun – EFSANE. Beyler kusura bakmayın hastalık sebebiyle birkaç gün içerik atamadım. Sahalara dönme vakti geldi, çok güzel tatlı bir içerikle sizinleyim. Kızımız bembeyaz tenli, resmen bir çirkin ördek yavrusu. Parmaklama videosu falan da mevcut, beğenirsiniz umarım.

Read More »

Liseli Deniz – BOL VİDEO

Liseli Deniz – BOL VİDEO. Güzel bir içerik işte. Ne diyim. Yorumlarda bazıları diyor ki şöyle yapacaksın böyle yapacaksın. Size mi sorcam neyi nasıl yapacağımı amk? Yok o kadar aradan sonra tek içerik mi paylaşılırmış ta işimi düzgün yapacakmışım da. Hassiktir ordan amk evlatları. Bu sitenin düzeni belli içerik saatleri …

Read More »

Liseliler İş Başında – Bomba Gibi İçerik

Liseliler İş Başında – Bomba Gibi İçerik. Bazı orospu çocukları demiş öldü, ama buradayım amk evlatları. Ufak bir kaza geçirdik üç kırıkla atlattık. Buradan bana söven tüm orospudan fırlamaların amına koyayım. Neyse içeriğe gelelim, yılın içeriği olma potansiyeline sahip bir içerikle sizinleyim. Geri dönüşüm harika olacak.

Read More »

Muhteşem Nisan – EFSANE İÇERİK

Muhteşem Nisan – EFSANE İÇERİK. Beyler arşivimde şansa bala bulduğum bir içerik, ne ara arşivledim amk dedirtti. Çok beğendim, sizin de beğeneceğinize eminim. Fiziği güzel, poz vermeyi de biliyor ama enteresan bir amcığı var. İyi seyirler.

Read More »

Mükemmel Fizikli Ela – EFSANE İÇERİK

Mükemmel Fizikli Ela – EFSANE İÇERİK. Beyler bu zamana kadar paylaştığımız en iyi içeriklerden biriyle karşınızdayım. Bunu da beğenmiyorsanız yuh artık yani. Bir 5 kilo fazlası var ama süper ötesi bir genetiğe sahip. İyi seyirler.

Read More »

Nostaljik – Beyaz Tenli Beril

Nostaljik – Beyaz Tenli Beril. İçerik eski Escobarvip içeriğidir. Bu sitede daha önce paylaşılmamıştır, arşiv içeriğidir. Bu yüzden sizinle paylaşma gereği duydum. Fiziği güzel, beyaz tenli bir hatun. Daha önce görenlerin nostalji yaşayacağı, görmeyenlerin ise beğeneceğini düşündüğüm bir içerik. İyi seyirler.

Read More »